Gizale Giyim

Adresimiz
İSTANBUL
BEŞİKTAŞ
Müşteri Temsilcisi:
0532 464 54 98

Değişim ve İade

GARANTİ ve İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde telefon “0532 464 54 98” numaramız üzerinden bilgi verilmelidir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

NOT: Kampanyalı ürünlerin iadeleri mevcut değildir.

Ürün Değişim Koşulları  Ürünü teslim aldıktan sonra 14 iş günü içerisinde tarafımıza anlaşmalı kargo kodları ile gönderim sağlayarak ürününüzün değişimini sağlayabilirsiniz. Bu süre zarfında ürünün kullanılıp, etiketin koparılması veya iğne ve ütü yapılması durumunda değişiminiz onaylanmayacaktır. Değişim yapılacak ürünün aksesuarı var ise eksiksiz bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri ALICI tarafından karşılanmaktadır. (İndirimli ürünlerde değişim veya iade yapılmamaktadır)

Değişim ve İade kargolarınızı aşağıda belirtmiş olduğumuz kargo firmaları ve anlaşma kodlarımız ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde göndermiş olduğunuz kargo teslim alınmayacaktır.

NOT: Stoğu tükenmiş olan ürünlerde birebir değişim yapılamayacağından benzeri bir ürün ile veya seçeceğiniz başka bir ürün ile değişim yapılabilir.

KARGO ANLAŞMA KODLARIMIZ:

PTT      : 703793216

DEĞİŞİM VEYA İADE ADRESİ
Elitce Moda
Çarşı mahallesi belediye sokak no:27

Merkez Elazığ
Mail : destek@elitcemoda.com